Communie
Hier vind je sieraden voor een communie, deze heb ik in opdracht gemaakt. Maar er is zoveel mogelijk! Dus ben je op zoek iets specifieks, mail me dan je wensen door: info@jewelsandfriends.nl We komen er vast samen wel uit!
- Communie armband - met naam
In deze communie armband zijn mooie glaskralen en de naam verwerkt. Aan de armband hangen toepasselijke bedels; een biddend meisje en een kruisje.
Prijs is afhankelijk van het aantal letters van de naam/namen.
Ben je ook op zoek…€ 24,50 - Communie armband Geloof, Hoop & Liefde - met naam
In deze wikkelarmband zijn een naam, mooie bedels, glaskralen & 2 lieve roosjes verwerkt. De communie armband sluit met een standaard (karabijn) sluiting.
Ben je ook op zoek naar een mooie armband voor een communie? Informeer…€ 21,50 - Communie armband - met naam
In dit lila veterarmbandje is de naam verwerkt en mooie bedels, witte glaskralen & 2 lieve paarse roosjes verwerkt. De communie armband sluit met een standaard (karabijn) sluiting.
Ben je ook op zoek naar een mooie armband voor…€ 19,50 - Communie armband Liefste meter
Communie armband met mooie witte en transparante glaskralen, witte glaspareltjes, een metalen bloem kraaltje en hart kraaltje. In de armband is de naam verwerkt en bij de armband hangt een mooie bedel met de tekst "Liefste…
€ 22,50 - Set: Wikkelarmband met naam & oorbellen
In deze wikkelarmband zijn een naam, mooie bedels, glaskralen & 2 lieve roosjes verwerkt. De armband sluit met een standaard (karabijn) sluiting.
In de oorbelletjes zijn dezelfde witte glaskralen verwerkt als in de…€ 24,50 - Sieradenset communie - armband en oorbellen
Deze communieset is in opdracht gemaakt voor Miranda. De set bestaat uit: armband & oorbellen.
De volgende materialen zijn in deze sieraden verwerkt: witte glans hartkraal, witte high gloss kralen, transparante facetkralen, witte…€ 28,50 - Communie armband Geloof, Hoop & Liefde - met naam
Deze communie armband is in opdracht gemaakt voor Marcella.
Prijs is afhankelijk van het aantal letters van de naam/namen.
Ben je ook op zoek naar een mooie armband voor een communie? Informeer naar de mogelijkheden:…€ 24,50 - Communie armband Geloof, Hoop & Liefde - met naam
Communie armband met mooie witte, matte en transparante glaskralen, metalen roosjes en geloof hoop & liefde bedels. In de armband is ook een naam verwerkt.
Wil je de armband in een andere kleur? Mail me jouw wensen door naar:…€ 24,50 - Communie armband Geloof, Hoop & Liefde - met naam
Deze communie armband is in opdracht gemaakt voor Döne. Zij wilde voor Julia haar eerste communie een apart cadeau geven.
In de armbanden zijn mooie glaskralen en de naam verwerkt. Aan de armband hangen toepasselijke bedels…€ 24,50 - Communie armband - zonder naam
Deze communie armband is in opdracht gemaakt voor Marjanne. Zij was op zoek naar een mooie armband in grijs, wit & zilverkleurige tinten voor de communie van haar dochter Fleur.
€ 22,50 - Communie armband Colourful
Deze communie armband is in opdracht gemaakt voor Miranda. Ze wilde een kleurrijke armband voor haar petekind Saar.
In de armband zijn de volgende materialen verwerkt: paarse kralen, roze chipskraaltjes, witte schelpkralen,…€ 24,50 - Communie armband
Lief communie armbandje in opdracht gemaakt voor Veronique.
Prijs is afhankelijk van het aantal letters van de naam/namen.
Ben je ook op zoek naar een mooie armband voor een communie? Informeer naar de mogelijkheden:…€ 23,50